Aplikace

coconut a pineapple botoxu

KROK 1

BOTOXOVÉ OŠETŘENÍ

Umyjte vlasy libovolným šamponem a vysušte vlasy přibližně na 80%. Coconut botox nebo Pineapple botox (Kokosový nebo Ananasový botox) aplikujte 1-2 cm od kořínků po celé délce vlasů. Produkt je třeba důkladně zapracovat, hřeben se širokými zuby je skvělá pomůcka.

Pro blond, melírované a jemné vlasy nechte přípravek působit 30 minut, pro normální a barvené vlasy 40 minut. Po uplynutí času opláchněte vlažnou nebo studenou vodou.

 

KROK 2

NEUTRALIZAČNÍ MASKA

Naneste neutralizační masku a nechte působit 5 až 10 minut, poté důkladně opláchněte. Pomocí kartáče vyfoukejte vlasy od kořínků po konečky. Po vysušení vlasy rozdělte na tenké prameny a pomocí žehličky vlasy přežehlete přibližně 10x, než uvidíte lesk ve vlasech.

POČET PŘEŽEHLENÍ A TEPLOTA MUSÍ BÝT ZVOLENÉ PŘIMĚŘENĚ PRO KAŽDÝ TYP VLASŮ

Dávejte pozor na jemné a narušené vlasy, teplota by neměla přesáhnout 170 ° C, na citlivých vlasech s vysokou pórovitostí můžete pracovat při 150 ° C. Vlasy se střední pórovitostí 170-190°C, nízká pórovitost, husté a kudrnaté vlasy 190-200°C.

KAŽDÝ TYP PŘEŽEHLÍME PŘIBLIŽNĚ 10X

Je třeba vlasy nemýt a udržovat suché minimálně 48 hodin po ošetření. Při aplikaci neutralizační masky mohou vlasy zezelenat, tento efekt je jen dočasný a nepřetrvává ani po umytí. Stává se to tehdy, když je ve vodě vysoký obsah železa.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Coconut botox (Kokosový botox) a Pineapple botox (Ananasový botox) jsou termoaktivní kúry, což znamená, že vlasy by měly být po umytí důkladně vysušeny. Po umytí je důležité opatrně a šetrně vysušit vlasy pomocí ručníku, následně je vysušit vlažným vzduchem a nakonec studeným vzduchem, který navíc umožní uzavření vlasové kutikuly.

Péče o vlasy po ošetření

Je nezbytné používat šampony bez silných čistících účinků. V případě používání drogériové kosmetiky s obsahem soli, sulfátů apod., nemůže výrobce ani osoba provádějící kúru nést odpovědnost za dlouhodobé účinky.

Doporučujeme balení šamponu a masku Belleco Mango, Marakuja nebo Blueberry. Více o produktech naleznete na poslední straně.