Photon Supreme 3v1

 • Photon Supreme je fotonický systém pro urychlení, postupné a trvalé zlepšení vlasového stylingu, barvení, hydratačních procesů a obnovení vlasového vlákna. Také zlepšuje a urychluje proces rovnání vlasů.

Inovativní technologie se třemi typy světelných vln, modré světlo urychluje vlasovou absorpci a pomáhá dostávat se do nejhlubších vrstev vlasu, červené světlo podporuje růst vlasů a posiluje a zelené světlo omlazuje a vyživuje kutikuly vlasového vlákna.

Fotoaktivace pro všechny typy vlasových kúr

 • Pomáhá pronikat do produktů na ošetření vlasů, jakož i odbarvování a barvení vlasů, teplem nedráždí pokožku hlavy, světlo je studené, vhodné pro všechny typy vlasů, 
 • zabezpečuje kvalitu chemických procesů ve vlasech, poskytuje hlubší hydrataci a vyhlazení na delší dobu.
 • činí vlasy odolnějšími ve fázi růstu, působí přímo na metabolismus kapilár, čímž snižuje mastnotu vlasové pokožky a pomáhá snižovat vypadávání vlasů, 
 • buněčná stimulace k produkci většího množství kolagenu a aminokyselin, které poskytují kapilární regeneraci, 
 • pomáhá vlasům plně absorbovat chemikálie, 
 • používá se při léčbě mastných lupů a pomáhá při hojení vlasové pokožky. Photon Supreme 3v1

 

Návod na použití

 • Zapojte do elektrické zásuvky
 • Stlačením přepínače vyberte požadované světlo (l-červené, ll-zelené, lll-modré); Nasměřujte světlo na požadované místo
 • Pohybujte světlem zařízením, aby jste dosáhli požadovaných výsledků po celé délce vlasů.

 

Na co se používá zařízení Photon Supreme

 • Vhodný pro všechny vyrovnávající kúry na vlasy,
 • posilňuje vlasy a zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů,
 • všechny procesy hydratace a ošetření.

Proces použití

Modré světlo

Po nanesení produktu na vlasy použijte modré světlo na urychlení a zlepšení chemického procesu, zkrácení o  50% času působení produktu, musí se používat minimálně10 minut.

Červené světlo

Ošetření červeným světlem by se mělo vykonávat 3 až 6 měsíců (podle potřeby). Aplikaci a péči je doporučené vykonávat jednou za 15 dní a to přibližne 20 minut, minimálně 3 měsíce pro viditelné výsledky. Červené světlo aktivuje krevní oběh a posilňuje vlasovou cibulku.

Zelené světlo

Na obnovu a ošetření kapilár aplikujte zelené světlo na produkt na 10 minut rovnoměrně od kořínků vlasů ke konečkům vlasů.

 • Zelená LED kapilární regenerace: Vhodná pro suché, matné a krepovité vlasy. Je vhodné použít s přípravkami na obnovu vlasů. Rozdělte vlasy na čtyři části, potom začněte od vrchu hlavy ke konečkům, používejte zelené LED světlo aspoň 10 minut. Minimálně 4 aplikace pro efektivnější výsledek.

Péče o zařízení 

Vyhnete se pádu, který může poškodit zařízení. Když ho nepoužíváte, uschovejte ho na bezpečném místě;

Pokud zařízení spadne do nádoby s kapalinou, nevybírejte ji. Nejprve ho odpojte z elektrické zásuvky;

LED nečistěte abrazivními anebo korodujícími kapalinami, jen hadříkem navlhčeným vodou a neutrálním čistícím prostředkem;

Po použití doporučujeme přístroj vyčistit a uložit do původního obalu;

Netahejte, a neovíjejte napájecí kabel okolo spotřebiče, a to ani během skladování;

Spotřebič nikdy neodpojujte ze zásuvky napájecím kabelem, učiňte tak příkazem na zapojení, aby jste předešli poškození spotřebiče a zásuvky;

Toto zařízení  není  určené na to, aby ho používali osoby (včetně dětí) se sníženými fyzickými, smyslovými anebo duševními schopnostmi, bez zkušeností a znalostí, pokud nedostali pokyny na používání zařízení anebo nebyli pod dohledem osoby zodpovědné za vaši bezpečnost.

Najčastější otázky

Co je Photon Lizze Supreme?

Zařízení molekulárního urychlovače, který urychluje a zlepšuje jakýkoli chemický produkt ve vlasových pramenech.

Kdy je vhodné použít Photon Lizze Supreme? Modré, červené nebo zelené světlo?

Modré světlo: Když je produkt (barva, botox, maska, protein…) ve vlasech, přecházejte s laserem rovnoměrně po celé délce vlasů přibližně 10 minut. Taktéž po finální úpravě, přecházejte laserem ještě 5 minut, aby jste ještě víc zintenzivnili lesk vlasech.

Červené světlo: pro fotodynamickou terapii na posílení kapilárních vláken.

Zelené světlo: Zelené světlo se používá na suché vlasy, matné vlasy, krepaté vlasy, způsobuje kapilární regeneraci, aktivuje buňkový metabolizmus prostřednictvým buňkové mikrocirkulace, obnovuje lesk a hladkost vlasů.

Je nutné používat brýle?

Mezi některými studiemi vykonanými na velkých a známých specializovaných univerzitách na téma tvrzení, že přímé a dlouhodobé vystavení světlu LED může způsobit poškození sítnice a způsobit určité choroby, proto bychom měli chránit naše zákazníky UV brýlemi.  Ochrana pro profesionály a pro klienta a zároveň poskytuje úplnou bezpečnost při jejich používání.