Aplikace

strawberry botoxu

KROK 1

BOTOXOVÉ OŠETŘENÍ

Umyjte vlasy 2-3krát, abyste je důkladně očistili od jakýchkoli stylingových produktů a nečistot, můžete použít hloubkově čistící šampon. Vysušte vlasy pomocí ručníku, aby zůstaly vlasy vlhké. Produkt nanášejte důkladně, 1-2 cm od pokožky hlavy. Pročešte prameny tenkým hřebenem a přebytečný zbytek na hřebenu naneste zpět na tentýž pramen a vmasírujte. Po několika minutách zkontrolujte, zda se přípravek vstřebal do vlasů a v případě potřeby naneste přípravek do pramenů.

Botox by se měl nanášet v dostatečném množství, aby prameny vlasů nebyly suché. Nechte působit 20 minut, poté vlasy rozdělte na sekce a pomocí infračerveného záření přecházejte po tenkých pramenech vlasů 4-5krát.

KROK 2

NEUTRALIZAČNÍ MASKA

Po uplynulé době vlasy důkladně opláchněte. Potom naneste masku Strawberry Mask (Jahodová maska) od poloviny vlasů, zejména na konečky, vmasírujte a nechte 10 minut působit. Důkladně omyjte/osušte a upravte podle potřeby.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

V případě, že nemáte přístroj s infračerveným zářením můžete použít saunu nebo klimazon. Potom prodlužte dobu působení přípravku na vlasech na 40 minut. Po ošetření lze použít žehličku na vlasy dle potřeby. Strawberry botox (Jahodový botox) je termoaktivní kúra, což znamená, že vlasy by měly být po umytí důkladně vysušeny. Po umytí je důležité vlasy opatrně a šetrně vysušit pomocí ručníku, následně je vysušit vlažným a nakonec studeným proudem vzduchu, který navíc umožní uzavření vlasové kutikuly.

PÉČE O VLASY PO OŠETŘENÍ

Po botoxovém ošetření doporučujeme pro domácí použití šampon a masku ze série Mango nebo Maracuja a v případě, že chcete zachovat studený odstín ve vlasech, doporučujeme novinku šampon a masku Blueberry se studeným tónovacím pigmentem.